adam gbı bı event yapcakmısınz artık ne diye bakmicagınız oyun aldıysanız

xkanrevanxkanrevan Posts: 30Member Beginner
adam gbı bı event yapcakmısınz artık 
 ne diye bakmicagınız oyun aldıysanız

Comments

• DoktorinDoktorin Posts: 24Member Beginner
    Onlara göre turnuva modu hali hazırda bir event.Başka bir event için 16 Ağustos clan sisteminin açılışını bekliyorlar diye düşünüyorum.
  • xkanrevanxkanrevan Posts: 30Member Beginner
    oyuna gırdıklerı yok heralde turnuvayı event saydıklarına göre
    Şu ana kadar oyunda ingilizce forumdan bir GM gördüm biraz konuştuk daha sonra çıktı.Kısacası oyuna giren GM yok gibi.
  • TankTeslaTankTesla Posts: 124Member Trainee
    Oyuna yöneticiler girmiyor ise işimiz yaş. Bir takım hileciler ile neredeyse her odada karşılaşmak mümkün.
    Tank süren biri nasıl oluyor da normal den daha süratli gidiyor, ateş ederken çok seri tarıyor karakteri normalden hızlı olanlar var. Bu sadece hilecilerden bir kaçı. İnşallah en kısa sürede bu tip oyuncuların oyuna girişleri engellenir. Saygılarımla...
    ben bugune kadar hergun online biriyim ama bi kere olsun görmedi gm falan 
  • TheBaroTheBaro Posts: 8Member Beginner
    Ben  gördüm ve bizzat aynı takımda oynamışlığım var. Kendisi baya pro. Sana denk gelmemiştir :)
    xkanrevan
    Aslında "K2" ve "G1" in Gm leri ofis içinde tutması çok iyi bir taktikti.Adamların işi sadece belli bir saat ofiste çalışarak oyunu kontrol etmekti ve gerçekten de aktiflerdi.Nexon'dan bu yana süregelen oyunu evden,kendi bilgisayarından yönetme işi pek sağlıklı gibi değil bence.
    MorgBekcisi
  • topalkaptantopalkaptan Posts: 3Member Beginner
    yaw ben hesabımı yeni taşıdım. taşındı diye onaylandı ama bu taşıma kontrol sayfasında e postamı yazdığımda geçersiz eposta diye bildirim alıyorum nasıl düzzelecek bu. bilet de attım cevap veren yoık
  • [HGM]BoldPilot[HGM]BoldPilot Posts: 91WR Game Master Beginner
    Hile vb. durumları bilet üzerinden bize gönderebilirsiniz.

Cesitli eventler oluyor zaten haftalık gm eventi ve turnuva modu da ayrıca bir nevi exp event.

Daha cesitli eventleri yabancı forumlarda takip edebilirsiniz ve discord üzerinden.
    turnuva modu dıye bir event yok bakın turnuva odası bombos duruyor 2 tane gm  ıle bı odaya 1 kısı gırıyor pekı ya gerıye kalan oyuncular ? 
     exp evente de rastlamadım daha hergun onlıne olmama rağmen 
     30 dk flan mı yapılıyor

Sign In or Register to comment.