DOLANDIRICI İFŞA OYUN İÇİ PM Sİ : Patriot

erhanavcierhanavci Posts: 4Member Beginner
Patriot adlı kişi 57 lwl olup 15 tane retaili olan bir hesaptır.
herhangi birine iftira atmıyorum videoları izlediğiniz zaman zaten oyun içindede bana pm atıyor bu kişi ve yazışmalar herşey ortada
bu kişi kendini kız gibi tanıtıp herkesten 25-30-50 tl aralığında hesabımı satıyorum ayağına milleti dolandıra dolandıra 15 tane retail yapmış bi hırsızdır kendisi.3 adet video çektim biraz acemiyim.1,5 hızında oynatarak videoları izleyebilirsiniz.

video 1

video 2

video 3 

işinize karışmak gibi olmasın ama bu kişinin ban süresini sınırsız yapılması taraftarıyım.
zira 3-5 gün sonra banı açıldığı taktirde milleti dolandırmaya devam edecektir.

TankTesla

Comments

• TankTeslaTankTesla Posts: 112Member Trainee
    Öncelikle bu gibi olayı bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim. Bu oyun veya başka hiç farketmez kız, erkek, kanka, bacanak her neyse asla bir 2. şahısa güvenme. Hele ki senden hesabına bir sefer girmek ister, yada nakit yükleyecem gibi cümleler kuruyorsa hemen kaç engelle gitsin :) Bunun gibi dolandırıcıların oyunda asla yeri yok, kesinlikle süresiz uzaklaştırılmaları gerekir. Yetkili dostlar gerekeni yapacaktır, güveniyorum.. Saygı ve sevgilerimle, esen kalın.
    erhanavci
  • erhanavcierhanavci Posts: 4Member Beginner
    banlanıp banlanmadığını nerden öğrenecem ben peki ? 
  • TankTeslaTankTesla Posts: 112Member Trainee
    Forumda Onursuz oyuncular adı altında bir konu açılır diye ümid ediyorum efenim. Veya  oyuncu istatistik sayfası açılırsa oradan görebiliriz... Görmek mühim değil yeterki kötü niyetli oyuncular ceza alsın...Saygılarımla.
  • erhanavcierhanavci Posts: 4Member Beginner
    neden hiçbir türk gm sinden cevap gelmedi ? adam hala oyunda .. 
Sign In or Register to comment.