WarRock Benim için bitmiştir 61 level retailli hesap çöpe gitti

AXACETAXACET Posts: 6Member Beginner
edited October 2017 Turkish
Yurtdışında olduğum için oyuna hiç girememiştim mail ile bir bilgilendirme de yapılmamış hesap aktarımı ile ilgili, onca yıllık emeğim param çöpe gitti ben bu hesaba 7 yılımı verdim premium vs almadan 61 levele geldim tek yaptığım harcama retaillerdi 7 retailli hesap artık çöp. 
Hukuki yollardan araştırmamı yapacağım bu çöpe atılan emeğim için elimden ne geliyorsa yapacağım.

image

Comments

 • erhanavcierhanavci Posts: 4Member Beginner
  eğer oyun oynasaydın haberin olurdu aylar öncesinden duyuruldu bu olay. oyun el değiştirdi yapacak pek bişeyin yok diye düşünüyorum.istediğin kadar hukuki yollara başvur sonuç çıkmaz. adamlar aylar öncesinden duyuru yaptı bu kadar önem veriyorsan oyuna arada sırada siteye girip bakabilirdin. bu senin suçun bence .
 • AXACETAXACET Posts: 6Member Beginner
  Oynamak zorundamıyım size ne bundan ? İşsiz güçsüz adamlar değiliz her zaman boş vaktimiz olmuyor oyuna keyif için giriyoruz ben siteyi ve oyunu takip etmek zorunda değilim ama onlar duyurmak zorunda bu duyuruyu da oyun içinde ve sitede değil mail yoluyla yapmalılar biz o email adresini kayıt olurken boşuna yazmıyoruz oraya bu mail adreslerini bilgi verilsin diye yazıyoruz. Bu işin sonu sunucu engeline kadar gider eğer çözülmez ise ben yandıysam herkes yanar ilgili birimlere en yakın zamanda başvurucağım avukat bir arkadaşıma durumu izah ettim haklı taraf şuan için ben olduğumu söyledi.
  TankTesla
 • TankTeslaTankTesla Posts: 180Member Trainee
  Sayın AXACET haklı aslında. Bu konu hesap mail yoluyla bilgilendirme yapılabilirdi. Hayırlısı olur inşallah.Saygılarımla...
Sign In or Register to comment.