Oyun kapanacak mı?

Merhaba,

Tartışma başlıklarının sorun-çözüm tartışmalarından ziyade sürekli olarak boş konuşan insanlarla dolduğunu gözlemleyip, ekran fotoğraflarıyla birlikte detaylandırıp bir bilet gönderdim.

Bu biletin konusu; oyunun kapanıp, kapanmayacak olmasıydı. Detaylı bir dönüş aldım. Gizlilik ve güvenlik ihlalinde bulunmamak adına bu dönüşü sizlerle paylaşamıyorum fakat içeriğin nihai sonucunu söylemekten şeref ve mutluluk duyarım; OYUN KAPANMAYACAK.

Artık forumda sorduğunuz soruların altına "oyun kapanacak zaten" argümanlarıyla dolu cevaplar görürseniz lütfen profesyonelliğinizi koruyun ve cevap vermeyin.

Sonuçlar

1. Oyun bir ticarî amaç gütmektedir.
  2. Ticarî amaç güden tüm işletme, kurum/kuruluş, topluluk, olay, durum ve proje sonsuza dek devam edecek şekilde planlanır.
  3. Bu planlar dahilinde söz konusu olan otoriteler, küçülmeye, büyümeye, esnetilmeye veya devre giderler.
  4. Finansal bir bilançosu olan, vergi ödeyen, muhasebeleşme ve banka servisleriyle 7/24 ve tüm dünya ülkeleri üzerinde çalışma gerçekleştiren bir otoritenin kapatılması söz konusu değildir.

Tüm oyuncuların bilgilerine sunarım.

Saygılarımla!

Eucestoda

Comments

• edited April 2022

göreceeez , hile dolu nereye kadar gidecek acaba

• "göreceeez" değil, görülecek bir şey yok çünkü. Oyun kapanmayacak, oraya buraya yazıp durma. Saçmalamaya başladın.

• kapanır kapanır. gidişat kötü

1. Ticarî amaç güden tüm işletme, kurum/kuruluş, topluluk, olay, durum ve proje sonsuza dek devam edecek şekilde planlanır.

BÖle yazmışsında kalıcı silahlar gün saymaya başladı nerde sonsuza kadar devam eden olay proje item slot durum

• damage hack çıktı 25 mermilik famas 40 mermi yapılabiliyor silahın ağırlığı bile deiştirebiliniyor millen mapın ortasından jete binmiş gibi geçiyo hileyle nikinide damage hack yapıyo daha ne olsun

• aynen bacanak, böyle hileyi saldılar sonra bakım yapılmayacak. en sonunda da kapatırlar artık.

Sign In or Register to comment.