Hile ve Crash Dönemi Genel 28.11.2022

Oyunda bir değişiklik oldu hile kullanan bir user odaya giriş yapınca odadaki her useri oyundan crashlıyor  

iyi bir gelişme fakat bu gelişme hileci için olsaydı daha iyi olurdu bunun hileyi aktif eden user servere giriş yaptığı anda crash yemesi daha bi güzel olurdu odadaki dier oyuncuların bir suçu yok kimde ne olduğunu bilemezler.

Ovc fixlendi diye bir slogan çıktı daha önceki dönemlerde fakat işlemci farkı warrock ta hala aktif 

intel işlemciler amd ye kıyasla daha avantajlı oluyor üstelik amd olan bir işlemci intel sınıfınındaki işlemciden daha üst teknoloji olmasına rahmen absürt birşey karekter mekaniklerini ve hızını sabitleseler bu ovc olayı tamamen ortadan kalkar artık papaya için bu yapılabilirmi yapılamazmı bilmiyorum .

oyun içerisindeki bazı silahlar aynı sese sahip mesela colt m1911 ile pt92 slot tabancalarının sesi aynı üstelik pt92 colt m1911 den daha yavaş ateş hızına sahip .

warrock un çıkış tarihi 2007 den 2022 yılları arasında yeni çıkan silah sayısı çok az savaşa yön veren silah sayısı çok az silah skini rantı warrock ta tutmadı fakat halen daha aynı silahların skinlerini deiştirip oyunculara sunulması artık nası desem gılgamış destanı gibi birşey oldu silah dünya çapında o kadar mühimmat ve techizat var iken ve bir çoklu ülke savaş katılımı olan warrock ta halen daha aynı silahların satışa sunulması demek tıkanıklık var anlamına gelir bunun açıklaması oyuncular oyuna yatırım yapıyor fakat warrock hiçbir gelişme göstermiyor yani elde edilen para elde edilen yere hizmet olarak dönüş yapılmıyor buda oyuncu kaybı savaş iştahsızlığı kısır döngü gibi userlere yansıyor warrock geniş çaplı bir oyun fakat imkan az askeri techizatlı bir oyun olmasına rahmen techizatı çok az örnek gerekirse arkeri sırt çantasını oyuncuya sunup geri çekmesi sonradan gelen oyuncu bundan faydalanamıyor ve ortada bir iştahsızlık doğuyor daha önceden nexon gamefirst zamanında kalıcı silahlar daha yaygındı papayada bu yok çünkü papaya ne kadar kutu açılırsa o kadar kazanırım yolunu kullanıyor 17 tane aw50f kutusu açıp kalıcı çıkmaması gibi acube durumlar söz konusu dier yandan kalıcı famas satılıyor 3.5 ve 8 slot için savaşmak için paraya gerek yok para sadece savaşı daha etkin kılar bıçaklada savaşırsın tabancaylada 

velhasıl kelam .

Comments

• oyun içerisindeki karekter sayısı çok az örnek: assoult branşındaki savaşçı/warrior karekti yıllar geçmesine rahmen hala satış envanterinde bekliyor warrock ta yeni karekterler üretimi yok ve sadece o karekterlerin belli cash ile alınan techizatları var onlar alınabiliyor satış envanterine çok geniş çaplı bir techizat envanteri koyulsaydı içinde yüzlerce techizat bulunsaydı oyuncu ordan istediğini alıp bir farklılık olsaydı iyi olmazmıydı herkez birbirinin benzeri olmaktan kurtulurdu örneğin silah skini seçeneği famas kutusundan ülke versiyonları çıkıyor ben türk oyuncuyum türk versiyonlu famas istiyorum bunu ben kalıcı faması alırken ülke versiyonunu seç extradan 50 veya 100 cash daha fazla verseydim skini seçtiğim için hem benim istediğim hem papayanın kazancı artsa daha iyi olmazmı türk oyuncuyum famaz ukrayna çıkıyor bunu ben seçebilsem skini çok daha iyi olurdu.

veya karekterimin kamufilajı örnek cemalettin karekteri derbaran olunca kamufilajı sarıya yakın bir renk oluyor nıu ya geçince yeşile yakın hayır kardeşim ben siyah olsun istiyorum veya mavi bunu ben seçebilsem kamufilaj rengi seç seçeneği olsa cash ile satılıp daha iyi olmazmı ben dar alan explosives modunda karekterim yeşil veya sarı deilde ben siyah istiyorum mavi istiyorum aynı şekilde silahımın kamufilajınıda kendim deiştirmek istiyorum silah kamufilajı yani skin seç diye bir seçenek olsa warrockta nerbil ölüm maçı karlı bir map orasını oynarken famasıma snow kamo skini kullanmak istiyorum ben bunu istiyorum bu seçenek olsun istiyorum cashle 1 kere alınsın skin hep kullanılsın ayrıca 

warrock steama girdi stem üzerinden indirildiği kayıtolunduğu taktirde assoult karekterinin 8slotuna kalıcı 

m60 güzel birşey ama papayanın sitesinden indirilince engineer karekterine 8slot p90 kalıcı ikisi neden steamdan indirildiğinde verilmiyor steam ile papayanın birleşimi sonucunda hem p90 hem m60 olması gerekmiyormuydu söz konusu yeni başlayan oyuncuya veya ilerleyen oyuncuya destek ise.

Dier bir konu military supply key military anahtarını kullanınca örnek dbr silahı gelebilir çark dönmeye başlıyor ve dbr veya herhangi bir silah geldi sonra gün vericek solda 10 gün olsun ortada kalıcı sağdada 15 gün dönüyor şimdi çark tam kalıcıyı vercek hemen sağa atlıyor 15 günlük olan seçeneğe atlamasa kalıcı vericek bunu kendi ayarlıyor en az hangi günse oda denk getirmeye çalışıyor adaletsiz 100 günün üstünde durucaksa hemen 10 güne geçiyor.

rpg7 Random box en gereksiz kalıcı kutusu rpg 7 zaten cephanelikte 2500 dinara satılıyor sırf ülke versiyonu için alıcaksamda kendi ülkemin versiyonunu isterim fakat öyle bir seçenek yok artı 2500 dinara alabiliyorken skinsiz versiyonunu neden kendi ülkem versiyonunu alabilmek için okadar cash harcim 

mg3 cephanelikte 238 cash fakat mg3box versiyonu premium lu bir üye olursam 6500 dinar hemde box versiyonu daha çok mermiye sahip mg3 ün cash ile satılma mantığı nedir? veya dinar ile box versiyonu satılma mantığı nedir ikiside mg3.

son zamanlarda italy versiyonlu kalıcı silahlar gün saymaya başladı adı üstünde retail/kalıcı bir silah akla mantığa sığıyormu ? bende italy versiyon yok ama olanlarınki niye saysın. Bu konu için duyduğum papaya nın dediği bizden önceki şirketin bir hatası durum böyle olunca oyun papayanın şuan papayanın bu durumu düzeltmesi gerekmezmi? demek papayanın amacı bişeyleri düzeltmek deil hadi mantık para kazanmak diyelim kazanmıyor işte can çekişiyor bu şirket warrok tan kazanmıyor ya kapat yada sal aldın oyunu ne iyi bişey yaptın oyuncu adına ne kendi namına iyi bişey yaptın.

ak47 random box kalıcı veriyo ülke versiyonu benim ülkemin versiyonu çıkmıyoki çıkana kadar he seferinde 1700 cashmı vericem(--) 

team revival coin 999 dan fazlaya çıkmıyor neden?

Zombi Modu: zombiler ama işte hiç zombiye benzer bi yanları yok mavi önlüklü ilk okul yeşil önlüklü orta okul bordo önlüklü lise gibi bişey zombi biraz korkutucu olur ayağından vurunca yerde sana ulaşmak için sürünür sende kafasına sıkarsın biter işi warrock taki zombiler tokat atıyor şamar oğlanıyız sanki üstelik çoğu kel boss zombiler güzel fakat breaker arkası dönük olsa bile geriye ateş ediyor üstelik silahının namlusu ileriye bakıyor doclanmaya kalksa doclanmıyor çünkü önüne bakarken breaker geriye ateş ediyor hiçmi kontrol edilmedi yani hiçmi. ingiliz anahtarıyla vuran zombi ile mesafe olsa bile 2 asker mesafesi olarak yanından geçsen bile hasar vuruyor.

m4super90 otomatik av tüfeği otomatik olmasına rağmen kurmalı av tüfeğinden daha yavaş ateşlemeye sahip akla mantığa uyuyormu hiç ?

uzı ve uzı pro sesi arasındaki fark sadece uzı pronun daha hızlı ateş etmesi ve uzı ıle aynı sesin daha hızlı olması.ses değişikliği yok.

k1 medic silahı fakat assoult un standart silahı olan k2 ile ses leri aynı dahada önemlisi cash ile satısan assoult silahı olan sıg550 ile sesi de aynı bu silah cash ile satılıyor ve bunların k1-k2-sıg550 aynı ses efektine aynı sese sahip bu gerçekten warrock adına cringe duyuyorum oynadığım için beni utandırıyor.

hp kit bazen 2 tane birden aynı anda basıyor bug.

stamina bazen 2 tane birden basıyor bug.

granade elbombası bazen 1tane atıyor fakat elde 0 kalıyor bug.

f5 f6 f7 karekter tuşlarını çoğu oyuncu duvarın arkasından kimin geldiğini görmek için kullanıyor oyun açığı.

medic kit bazen %1 can dolduruyor bug.

medic box üstüne yüründüğü zaman bazen kullanılamıyor bug.

sniper standart silahı olan m24 ile psg1 nişancı tüfeğinin sesi aynı absürt.

t bomb granade bomb kadar oyuncu üzerince etki alanına sahip deil.

tokarev svt40 keskin nişancı tüfeği cephanelikte 10 mermilik versiyonu savaşta headshot 1 mermi gövde 2 mermi ile kill yapabiliyor fakat tokarev svt40 ın tek mermi versiyonu var gövde atışında 1 mermi ile kill yapabiliyor bu hangi kafa ya 10 mermilik bi sniper tüfeğini tek mermi yap 10 mermilik gövde 2 mermide kil yapsın 1 mermilik versiyonu gövde tek mermide kill yapsın üstelik görünüş olarak hiç bi değişiklik yok.

bu desert eagleyi 7 mermi 50 kalibre yerine 1 mermi 100 kalibre yapmak gibi birşey warrock ölebi oyun deil bu tokarev ne iş absürt +cringe öle bi oyun olsa dier silahlardada bu olurdu tokarev ne iş kimin fikri ve bu fikre uyanlar kim :) tokarevi bu hale getireceğine bakşa bi keskin nişancı tüfeği modeli çıkart onu yap.

m40a1 keskin nişancı tüfeyiğle wa2000 ve ssg keskin nişancı tüfeğinin sesi aynı dünyada görülmeyen şeyleri ben bu oyunda gördüm bir silahın sesi başka bir silahla imkanı yoktur aynı olmaz 

granade bow cephanelikte 272 cash 8slot olanı 306 cash fakaat garanade bow camoda toplam 8 adet bomba var granade bow skinsiz olanında 7 ne alaka 1  2 granade bow 8 slota takılanın hasarı 3/5 slota takılan bow lardan daha düşük örneğin camo versiyonla 3 granade ile zombi ölüyor ise skinsiz 8slot ile 4 granade ile ölüyor .

micro_uzi ve ak47 ikisininde sesi aynı.

başlatıcı görevler +1 yararlı

tactical ger lar +1 yararlı (armor necklade rush modunda hasar absorbe etkisi var fakat aeasy ve hard modunda hiçbir etkisi yok zombi tek vuruşta öldürüyor.)

vector_black ile p90 sesi aynı.

önceden c4 satılırdı faydalı bir techizattı şimdi kaldırılmış .-1

medic ve engineer de standart silah olan mp5 ve cephanelikte satılan mp40 sesi aynı 

assoult standart silahı k2 ile md97(aynı ses yavaşlatılmış versiyon) artı t65k2_camo aynı ses.

clan kurarken zorunlu bir tanıtım istenmesi -1

Yüksek rütbe PvE Askeri Nişanı(Madalyası) 1000 kere kazan demesine rağmen 1000 pve yapınca kaybedilse bile madalya sahibi olunabiliyor.

bazı event kutuarının içinden silah yerine fcr sp up gibi şeylerin çıkması -1

Karekter Adım: Mafyatik

• warrock annen dolunay altında nasıl bir bela yaptı bilmiyorum ama hepimizden özür borçlu

• kardeş çok güzel açıklamışsın da bu bahsettiklerini asla düzeltmezler. bu oyun çöp artık.

Sign In or Register to comment.