Oyun içi Ping-Lag Problemi

Abi bu oyundaki lag ve problemleri kim çözecek karşı takımdan full lagger ping sorunlu 2 kişi var onlarda türk ha ondan pingleri iyi bu nedir abi SS atıyorum buna müdahele edilsin ya adamlar duvarın içinden geliyor abi video çekip mi atalım ?_?

Comments

• edited September 2023

video ss alman bişeyi değiştirmez onlar zaten biliyolar lag herkez lag değilim diyende lag lag olmayan türk oyuncu amerika oyuncusuna lag gözükür brezilya oyuncusu türke lag gözükür bu tamamen sunucunun nerde olduğu ve oyuncunun nerden bağlandığına göre değişir bide wifi lag problemi var normalde pingi yüksek oyuncu oyunu geriden oynar burda böle yok pingi yüksek yani lag olan lag olmayandan onu daha önce görüyor başka oyunda lag oldu için gelirler vururlar burda lag oldu için senden önce seni vurur oyuncu az oldu içinde ping sınırı koyamıyolar var ama yüksek pingleri kaldırıyo sınırı düşürseler oyuncunun 4-3 gider giremez oyunun lagsız olması için türkiyede sunucu açması lazım veya brezilyalılar için brezilyada sunucu açması lazım zaten açamaz oyunda 50-60 tane türk oyuncu var belki yok şuan sunucu avrupada türkiyeden avrupaya bağlanıyosun ve diğer kıtalardanda avrupa sunucusuna bağlanıyolar o yüzden herkez lag türk forumuyla ilgilenen bi gm yok gmlik alımı vardı türk oyunculara yardımcı olabilicek bi gm diye eğer alındıysa ya pek forumla ilgilendirtmiyolar yada kendi ilgilenmiyor gizemli gm rolü hiçte hoş değil yani birinin burda çıkıp bişeyler demesi lazım bu onun işi biz forumlaşırız ama bi gm olur şimdi zaten gm olsa ne dicek yani ben türk asıllı bi gm olmasam bile hangi oyunda olursa olsun anlamasam bile dilini oyuncunun tercüme eder biyerden cevap veririm yani bu okadar zor bişey değil forum için diyorum ticketlere dönüş yapıyolar.

• edited September 2023

Sign In or Register to comment.