PC çok iyi ama warrock oynanmıyor...

Bilgisayarımla PUBG^'yi bile rahat rahat oynayabiliyorken warrockta fps hep düşük ve drop yiyorum. Sanırım bu amd işlemcilerin eski oyunlarda yaşattıgı bir problemmiş bunun bir çözümünü bulabilen var mı ?

Comments

• Evet haklısınız, amd işlemci kullandım intele döndüm arada fark var.Amd ile sorun hep yaşanmıyor diye biliyorum. Ama çok far istiyorsanız 0vc basacaksınız ve oyunda asla ceza almazsınız. Çok hileci var ceza almadan takılıyor. Saygılarımla.

• ALAKASI YOK OYUNUN ÇIKIŞ TARİHİNLE AYNI TARİHTE ÇIKAN VEYA DAHA ÖNCE ÇIKAN AMD İŞLEMCİYİ KULLANSANDA WARROCK AMD KABUL ETMİYOR

• edited April 2023

STABİLLİK ÖNEMLİ STABİLLİK GİRİCEKLER OYUN AYARLARINA KARAKTERLERİN YÜRÜME HIZI EN DÜŞÜK 25MAX25 KOŞMA HIZI EN DÜŞÜK 30 MAX 30 YAPICAKLAR OVC SORUNU KALKMIŞ OLUCAK OVC HERKEZDE MURADINA ERMİŞ OLUCAK

• HİLECİLEREDE AÇICAKLAR ŞİRKETİN AVUKATLARI DAVAYI BAK BAKALIM OZAMAN HİLE ÜRETEBİLİYOLARMI HİLE OLAYIDA BİTMİŞ OLUCAK

• edited April 2023

LAG İÇİNDE TÜRK OYUNCULARI KAZANMAK İSTİYOSALAR AÇICAKLAR Bİ TANE TÜRKİYE SUNUCUSU VEYA ŞUANKİ (NA) SUNUCUSUNU TÜRKLERE VERİCEKLER YAPICAKLAR SUNUCU KABUL PİNGİNİ ENYÜKSEK 100 ENDÜŞÜK 2 BAK BAKALIM LAG OLAYI KALIYOMU OLDU BİTTİ LAGLAR İÇİNDE AÇICAKLAR 2 İNCİ Bİ SUNUCU BÜTÜN LAGLAR ORDA OYNASIN İSTERSE PATLASIN

YAPICAKSIN TÜK SİTELERİNDEDE OYUNUN REKLAMINI OLUCAK BİTİCEK

• BUNLARIDA BU ŞİRKET YAPAMIYOSA KUTULARIN KALICI VERME ORANLARINI AYARLAYAMIYORSA KİMSE NE KARAKTER DİZER NE OYNAR NEDE PARA YATIRIR ÇÜNKÜ Bİ KEYF ALAMAZKİ KEYF ALMAK İÇİN OYNANAN OYUNDA ZULÜM EZİYET GÖRÜLÜP ÇIKILIYOR HEM PARA VERİLİYOR HEM ZARARLI ÇIKILIYOR HEM KEYFLİ OYNANMIYOR HEMDE VAKİT YİYOR BURDA YAZIYORUZ Kİ MİLLET GÖRSÜN ONA GÖRE BİŞEYLER DÜŞÜNSÜN HERKEZDE AYNI YEMEĞİ YİYEMİYOR.

Sign In or Register to comment.