Oyunun Kapanması Söz Konusu Değildir

Merhaba,

Özellikle TankTesla'nın sürekli dile getirdiği; "Oyun kapanacak, yakında kapanıyor, oyun bitti, oyun bitmek üzere, oyun çöküyor, kimse oynamıyor, oyunun son zamanları" gibi söylemler başlı başına asılsızdır.

Forumda, sosyal destek talep eden birçok oyuncu bu yorumlara maruz kalmaktadır. Bu mağduriyet için onun adına sizden özür dilerim.

Çünkü yayıncı ve yapımcılar ile gerekli görüşmeler yapıldı. Görüşmelerin neticesinde; "oyunun yayıncı şirketinin sınırları içerisinde bulunduğu devlete karşı vergi ve aslî hükümlülükleri kapsamında oldukça önemli bir yerde olduğu ve oyunun kâr getirmese bile kapanacağının söz konusu olmadığı" tarafıma bildirildi.

Oyundaki tüm sorunlarınız için destek bileti gönderebilirsiniz.

EU Server'ında bana rastladığınızda da dilediğiniz teknik soruyu sorabilir ve öneri alabilirsiniz.

War Rock hepimiz için büyük bir aile ortamını sunmaktadır. Nitekim oyunun dosyaları var oldukça, oyun da bir şekilde var olmaya devam edecektir.

Teknik yorum kisvesi altında kişisel fikir ve asılsız bilgiler içeren yorumlara ve yorumculara itibar etmeyiniz.

Saygılarımla,

Eucestoda

"Unutmayın ki her firavunun bir Musa'sı vardır."

Comments

• cok tesekkurler gercekten,her basligin altinda alakali alakasiz gelip yorum yapiyor arkadas, ne bileyim, bos

• Süresiz aldığım eşyaları düzeltemedikleri sürece, oyun benim için bitiktir. Kapanır elbet ben tarih vermedim. Sonsuza kadar var olamaz. Ha HA hA ...

Sign In or Register to comment.