Yaşasın eventler

WarRock event çağını yaşıyor üst üste 3 etkinlik/3ay team coin etkinliği + tekli coin etkinliği geriye kalan seçeneklerde cabası 2 seneye önce kıyasla coın eventi yılda 1 kez yapılırdı ve lucy break box 5000 dinarlık kutuların içerisinden kalıcı silah ve karekterler çıkıyor en sevdiğim etkinlikler WarRock çoklu oyuncu takım aksiyon /eğlence tabanlı bir oyun şöyle ovcler bir köşeye dursun onların bir bilgisayar sistemi var ve ellerinden geldiği kadar bunu avantaja çevirmek istiyorlar çünkü oyunun bir parçası rekabet üzerine biz asıl hack ve damage hackları ele alalım bunlar kurtlar vadisinin cerrah paşaya daki kahveye girip sobaya el bombası atan versiyon gibi ler hayattan ümidi kesmiş yapıcak bişeyleri yok serengetinin düzlüklerindeki aç aslanlar gibi midelerini çabuk ve hızlı doyurmak istiyolar doyunca defolup gidiyorlar zaten bastırılmış duyguların esiri olup içindekileri dışa vurucak bir yer arıyorlar bu versiyonlar her yerde böyledir azer bülbülün heran herşey olabilir şarkısı gibi onlara tavsiyem warrock yerine hayatla savaşsınlar savaşmak için silaha bıçağa gerek yok ellerinle herşeyle savaşabilirsin sabah 07:31 sanayiciler motorla simitçiler işle çaycılar bardaklarla polisi hakimi doktoru kendi branşındaki işle savaşıyor bunlar warrockta hile açıp kendilerinle savaşıyorlar ortada bir hile var ise bu savaş olmaz savaş his atiklik akıl inanç sezgi ve yeri gelince plan ile ama hile ile deil bu oyuna gerçek para veriyorsunuz elektrik internet oyunda silah vesaire vesaire neden savaşmak için son zamanlarda damage hack çıktı 1 level hesapla onlar geziyo du onlar dierlerinden akıllı hileci bakımından olayın içine yazdıklarım girmezse zaten birbirlerine küfür etmezler duygularınla oynandını hissedince veya öle olunca hemen küfür ediyolar demekki dediklerim işin içinde .

Oyun altın çağını yaşıyor çünkü etkinlik bol herşey bol şuan hp kit etkinliği var ve yıllardır hafta sonu exp eventi var oyun gamefirst ve nexondayken bunlar yoktu zaten papayaya geçerken bile hediyeler verildi çift famas famas ca/ famas unıted versiyon oyun papayaya geçtikten sonra en büyük etkinlik devrine girdi osmanlının lale devri gibi video kanallarında gezerken bi videoya denk geldim userin biri düşük fps alıyor video çekmiş yardım istiyor video tarihi 8 sene önce yani 2014 yılına ait ve kanal da flod var sürekli flod atılıyor power level/ hack sitesi .

E şimdi 8 sene önce hile flodları var hileci var ama oyun dolu ful + ful şimdi boş çünkü uğruna savaştıkları şeyler artık çok kolay oldu exp kolay silah kolay başlatıcı göreveler bp ödülleri exp eventleri luck coın kalıcı silah eventleri lucy coin eldiven gibi birçok item ücretsiz şans faktörüne dayalı alınabiliyor.

bu bir avantaj bolluk bereketlik çünkü bu gün hp kit eventini yapmazsan savaşmak için para harcaman gerekir hp kit istiyorsan tabi.

savaşıcaksın yeri geldimi warrocklada :)

ama küfürle deil ts alemlerini gezdim karşı user hile olmasada lag olmasada ana avrat küfür yiyor gelsinler bu yazıyı okusunlar aynı şey banada olur oyun kaliteli / oyuncu kalitesiz bir oyunu yükseltende oyuncudur düşürende warrock onlara kıyağını yaptı eventlerle fakat onlar yüz çevirdiler gelen bolluğu geri çevirdiler ha vakit ayıramayan veya başka sebeplerden dolayı katılamayanlar onların durumu farklı

sen dersen dün hp kiti parayla aldım bu gün eventi var başlarım böle oyuna kapatıp gidersen tezgahı hiç bi yere varamazsın kusur aramaya çalışıldığında kusur çok ama sürekli oyunda deil

bu güne kadar heleki son günlerde oooo reis senin kd % 2 artmış helal olsun diyen görmedim kimse kimseye bu oyunda zaten öyle bişey yok girin bakın odalarda 8 kişilik clan üyeleri bile aynı odada kopuk oynar tek ortak noktaları tsden veya oyundan sordukarı şey adam nerde veya ana avrat küfür sen warock oynamıyosunki it dalaşı yapıyorsun tsden adam nerde diye soruyor benden için bende pompalıyla köşede bekliyorum orda oldumu biliyor sessizce geliyo ateş derken pat winchesterle tek yiyor ana avrat küfür

e sen hem yerimi biliyon hem öldüremiyon sende 50 binlik sistem olsa ne olur olmasa nolur sen warok oynasan nolur oynamasan nolur hemde küfür ediyosun bunun gibi emsaller bunlarıda onlara değil elit kalite kesim var onlar için yazıyorum ki bu tipleri kavrasınlar önlem alsınlar zaten onların onlarla işi yok

dedim gibi oyun event çağını yaşıyor hileci 2007 dede aynı 2030 dada kaliteli oyuncu user aynı kalitesizde aynı.

Her şey bi kenara

WarRock ta hala eğlence var.

Sign In or Register to comment.