hesabıma giriş yapamıyorum

ben ve clanım olmak üzere hepimizin hesaplarına birşey oldu çözemiyoruz lütfen yardım edin bilen birileri varsa giriş yaptıgımızda boş bi mesaj ekranı cıkıyo sunucu baglantı kopuyo

Comments

• Bu iş için Destek ten yardım alabilirsiniz. Clan olarak ceza aldınız gibi gözüküyor. Hile , bug ne bileyim öyle şeyler kötüdür.

• hiçbirşey yapmadık sucumuz yok bi bilgi bile vermediler bu nasıl iş emegimize yazık lanet olsun

• Sevgili dostum, ben pek anlamam ama bilgili arkadaşlara yönlendirebilirim. Discord, warrock, turkish kanalından yerli yabancı herkesten canlı olarak yardım talep edebilirsiniz. İnşallah orada olumlu sonuçlar alırsınız. Saygılarımla.

• Perma ban yemişsin geçmiş olsun

• edited March 2021

You got Permanent banned by EAC. Go and send a Ticket if you think its a false ban.

• Bizim yetkililer yok mu neredeler. Yahudi gavuru gelip küfür ediyorgibi birşeyler anlatıp duruyor anlamıyoruz. Şu değişik çocuğunyazılarını kaldırın. Oyunda da hileci kahpe.

• Kardeşim klanca bir program kullandıysanız eac bunu hile olarak görmüş olabilir. Sınırsız ban yemiş gibi gözüküyorsunuz. Bunun için yapıcak pek birşey yok. Ticket atsanız bile eac kaynaklı ban yardımcı olucaklarını sanmıyorum.

• Geçmiş olsun, hayırlı işler.

Sign In or Register to comment.