initialize succes file load error

File load error hatası alıyorum hatanın altında da initialize succes yazıyor tamama basıyorum oyun kapanıyor sorun nedir

Comments

• yardım edicek yok mu

• aynı hatayı bende alıyorum ?

• kanka dili ingilizce yapip girin duzeliyor bir sure boyle olacakmis yama da hata var

• yapacakları güncellemeye sokayım her seferinde bi hata

• oyuna girebilen var mı dediğiniz gibi ingilizce yapınca oyun aciliyor ama bu sefer de hesaba giremiyorum şifre yada sunucu hatası gibi bişi cıkıyor site üzerinden hesabıma girmeye calistiğimda ise girebiliyorum ama oyunda giremiyorum

• ne oldu bu oyuna duzelten varmı arkadaslar

• sifre hatasi veriyor cozuldumu acaba

• Oyuna girişte ingilizce olarak girin, oyun içi ayarlardan parlaklık ve su ayarlarını kapatın, deneyin.

• oyuna giremiyo ki sifre yada server hata veriyo

• There is currently an issue with the client when the WarRock Launcher is set using the Turkish Language, this problem will be fixed on the 24th January during a hotfix patch maintenance on the 24th January.

In the meantime to continue playing you will need to switch your WarRock Launcher from the Turkish Language to the English Language setting shown below.

WarRock Başlatıcısı Türkçe kullanılarak ayarlandığında istemcide şu anda bir sorun var, bu sorun 24 Ocak'taki düzeltme yaması bakımı sırasında 24 Ocak'ta çözülecek.

Bu arada oynamaya devam etmek için WarRock Launcher'ınızı aşağıda gösterilen Türkçe Dil ayarından İngilizce Dil ayarına geçirmeniz gerekecektir.

When you change the language on the WarRock Launcher and launch the game your Windows keyboard language will change to the language you have chosen on the launcher. This could be potentially the problem causing you to fail to login. When you launch the game, in the corner of your Windows desktop, change it back to Turkish and try to login again, please let me know if this fixes your login issue.

WarRock Başlatıcısı'nda dili değiştirip oyunu başlattığınızda, Windows klavye diliniz başlatıcıda seçtiğiniz dile değişecektir.

Bu muhtemelen giriş yapamamanıza neden olan sorun olabilir. Oyunu başlattığınızda, Windows masaüstünüzün köşesinde, tekrar Türkçe olarak değiştirin ve tekrar giriş yapmayı deneyin, eğer bu giriş sorununuzu çözerse lütfen bana bildirin.

• inğiizce diline geçtiğinizde klavye ingilizce Q ye dönÜyor

• aşırı boktan bir oyun herşeyi bozuk. kapatsınlar artık. herşey bitmiş

• gilizce) önceden renkli adam öldürünçe hediye verirdi oda yok artık

• herşey boka sardı ellaaam

Sign In or Register to comment.