Oyuna girince atma problemi

Merhabalar, üyelik girişi yapıyorum hiç birşekilde atma sorunu yok ancak herhangi bir odaya girip oyunu başlatıyorum oyun açıldığında direk atıyor

Comments

• Yani karakter seçim ekranında tamam diyince atıyor

• siktir et kanka ya baska oyun oyna. zaman kaybindan baska birsey degil bu oyun. parayi basan en pro oyuncu oluyor. Bu oyuna para ve zaman harcayacagina spora git kendini gelistir. Salak sacma bir oyun zaten

• Bizim klanda biri 118 lvl hesap ban yedi GM ye yakin biri sikayet etti diye. Oyunun malligini buradan anla. Kapatsinlar daha iyi git battlefield oyna eger bu tarz oyunlari seviyorsan.

• Bende de aynı sıkıntı vardı.Oyun ayarlarından su efektini ve parlaklık efektini kapattım sorun düzeldi. Bok gibi oyun zaten ayarları bile bozuk. Oynanmaz vakit kaybı ama biraz biraz takılıyorum işte...

• merhabalar aynı sorun bvende de var cocukluk oyunum diye geri dondum girdikten sonra karakter ekranına girmiyor

• edited April 3

Intel 12th/13th/14th CPU?, çünkü büyük olasılıkla sorun bu olacak. WarRock, daha yeni CPU'ların entegre GPU'larıyla çalışmaz. Silahınızı doğduğunuzda veya değiştirmeye çalıştığınızda oyun çöküyor. Bunun tek çözümü ilgili kontrol paneli üzerinden özel GPU'nuza (Nvidia veya AMD gibi) geçiş yapmaktır. Özel bir GPU'nuz olmadığı sürece. Eğer bunlardan birine sahip değilseniz oyunu oynayamazsınız.

• Arkadaşlar sorunu çözdüm oyunu girip atma sorununu yakında bir video ile açıklayacagım

Sign In or Register to comment.